Na 11. Festivalu srpskih vina u Lazarevcu će učestvovati sledeće vinarije:


1. Todorović – Negotin
2. Čaša Vina i Priča – Ražanj
3. Art Wine – Kragujevac
4. Milanov podrum – Venčac
5. Vilimonović – Trstenik
6. Stemina – Trstenik
7. Tonković – Palić
8. Đorđe – Banatski Karlovac
9. Yotta – Šljivovo
10. Rakićević – Lukarevina
11. Izba Jovanović – Vele Polje
12. Živković – Tržac
13. Čokot – Starci
14. Đurđić – Sremski Karlovci
15. Ambelos-Manastir Koporin
16. Ćosić – Vitkovo
17. Botunjac – Donje Zleginje
18. Radovanović – Krnjevo
19. Arsenijevic -Vinča
20. Mačkov Podrum – Irig
21. Virtus – Viteževo
22. Gajić – Gornje Zleginje
23. Despotika – Vlaški Do
24. Miletić – Oparić
25. Kraljevska Vinarija– Topola
26. Antić – Orahovac
27. Jelić- Valjevo
28. Trivanović – Erdevik
29. Do kraja sveta – Kovilj
30. Kovačević – Irig
31. Sava – Tržac
32. Trišić– Vranić
33. Ačanski – Banoštor
34. Damjanović – Aleksandrovac
35. PG Jovan Đorđević – Aleksandrovac
36. Džervin – Knjaževac
37. VINIS – Dobra Voda
38. Pevac – Cvetojevac
39. Magaza – Velika Drenova
40. Okrug – Rudnik
41. Rnjak – Gudurica
42. AVEN – Inđija
43. Rašković – Vitkovo
44. Todor – Vitkovo
45. Luković– Stubal
46. Jelenković – Stubal
47. Mives – Kragujevac
48. Bačina – Bačina
49. Verkat – Čerević
50. Vimmid – Negotin
51. Komazec – Inđija
52. Kiš – Sremski Karlovci
53. Petrović - Orahovac
54. Trilogija – Aranđelovac
55. Selecta – Vršac
56. Spasić – Tržac
57. Minić - Tržac
58. Ivanović – Aleksandrovac
59. Carpe Diem – Zeoke
60. Podrum Milojević –Zeoke
61. Podrum Milojaš – Zeoke
62. SRŽ – Lazarevac
63. Romansa – Valjevo
64. Madžić – Selevac
65. Tošići – Aleksandrovac
66. Komuna – Rivica
67. Budimir – Aleksandrovac
68. Grabak – Vrnjačka Banja
69. Piano – Jagodina
70. Stojanović – Slankamen
71. Zorča – Lazarevac
72. Dimitrijević – Lazarevac
73. Zemlja Živih – Brajkovac
74. Milan Stepanović - Lazarevac


Uz najbolja vina moći ćete da uživate i u kvalitetnim sirevima, mesu i drugim grickalicama koje su za Vas pripremili:


1. PG Emil Kenyeres – Kanjiža
2. Sir za svaki dan – Banatsko Karađorđevo
3. Etno domaćice & Udruženje delikatesa - Lazarevac
4. Etno selo Babina reka - Trbušnica
5. Pekara Pajić - Stepojevac
6. Family Đurović - Lazarevac
7. Mala mesara Pajić - Bački Petrovac